Skip to Store Area:

BeboXX.com

12 Port USB полнач-САД Тип

12 Port USB полнач-САД Тип

SKU:  0000925-US Type


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

US$ 28,00

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

12 Port USB полнач за власт од страна на SMART IC, авто идентификуваат уред, зголеми брзината на полнење, полнење до 12 USB-придвижуван уреди во исто време.

Short URL:  http://beboxx.com/CQu


- Најмасовниот SMART IC, полнач опремен со 12 порти кои автоматски да се идентификуваат вашите уреди, и да се зголеми брзината на полнење
- Макс. излез за еден USB порт: 5V / 3.5A
- Поддршка мулти-излез на струја, 3.5A x 4, 2.5A x 4 и 1.5A x 4
- Поддршка 1-12 USB опрема задолжен истовремено.
- Наплаќаат до 12 различни уреди (iPhone / iPad / паметен телефон / таблета / DC / MP3 / MP4 / PSP и други помагала) одеднаш
- Димензии: 170 x 75 x 35 mm (прибл.)
- Тежина: 220g
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.