Skip to Store Area:

BeboXX.com

3-LED Ласерски Задно светло

3-LED Ласерски Задно светло

SKU:  0000924


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 15,07

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

Светлина на LED лесно се вклопува на вашиот велосипед и да ви даде дополнителна безбедност при возењето велосипед во текот на ноќта. Страна на носителот светилка е транспарентна со аура, која може да блесне и да велосипедизмот посигурни и мазна. Вие не треба да се грижите за во дождлив ден по своите карактеристики водоотпорен.

Short URL:  http://beboxx.com/CQt


- Светлина Опашката е изградена за да се подобри безбедноста на ноќта возење и возење велосипед забава
- Две светли линии на патот испратите по индикатор на ласер да Одржувајте безбедно растојание
- Ласерски дизајн, заштедена енергија
- 3 трепка режим: Брз Трепка, бавна Трепка, Константа
- 260 & степени; пошироко видно поле
- Моќност од 2 x AAA батерии (не се вклучени)
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.