Skip to Store Area:

BeboXX.com

АБ блендата 3 Bluetooth далечински бленда со функција-Црвено

АБ блендата 3 Bluetooth далечински бленда со функција-Црвено

SKU:  0000944-Red


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 11,31

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

АБ блендата 3 далечински бленда со функција ви овозможува да поставите вашиот iOS и Android смартфон или таблет во рамките Bluetooth опсег за да се земе неверојатни автопортрети од вас и вашите пријатели. Уморни од морале да изопачавам вашата рака или да преземе повеќе лоши истрели намали некој? Секој може да биде во сликата со АБ бленда со функција 3. Клучот за голем автопортрети е во вашата дланка со АБ бленда со функција 3. Таа работи во радио фреквенција за далечина до 30 метри. Џебен-големина дизајн Ви овозможува да го понесете секаде.

Short URL:  http://beboxx.com/CRf


- Камера Далечински управувач за iOS и Android - паметен телефон или таблета во рамките Bluetooth опсег
- Дизајн со џебни димензии
- 2400MHz да 2482MHz радиофреквенциска
- Џебен-големина дизајн
- Powered by CR2032 батерија
- Повеќето од iOS и Android смартфон или таблет во рамките Bluetooth опсег (со Андроид 4.2.2 оперативен систем или понови и iOS 6.0 или понова)

Спецификации:
- Комуникациски: Bluetooth верзија 3.0
- Опсег на фреквенција: 2400MHz ~ 24835MHz
- Опсег: 10 метри (30feets)
- Напон: 2.5V-3.3V, 3.3V типичен
- Работно време: околу 6 месеци под кои работат во 10 пати на ден
- Батерија: CR2032
- Тежина: околу: 9g
- Далечински Големина: 53mm x 32mm x 10mm
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.