Skip to Store Area:

BeboXX.com

AT200 Водоотпорен Спорт HD камера-Црна

AT200 Водоотпорен Спорт HD камера-Црна

SKU:  0000911-Black


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 97,98

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

AT200 Водоотпорен Спорт HD камера

Short URL:  http://beboxx.com/CQd


- Сензор: 5 мега CMOS сензор
- Леќи: 6G + IR F = 1.6
- Леќа Агол: 170 степени и;
- Видео резолуција: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 60fps @, 1280x720 30fps @
- Големина на слика: 10M, 8M, 6M, 3M, 2M, VGA
- Видео формат: Мов H.264
- Формат на сликата: JPG
- Меморија: 4GB ~ 32GB микро SD (HD) класа 6 погоре
- Аудио: Вграден МИЦ / звучници
- USB порта: USB 2.0
- Екран: 1.5 "TFT екран
- Бесшевни јамка Рекорд: факултативно 1/3/5 минути
- HDMI излез: во реално време излез
- Баланс на белата боја: Поддршка
- EV: Поддршка
- Снимајте Shot: Поддршка за камера и далечински управувач
- Континуирано стрелан: Поддршка
- PC Cam: Поддршка
- Слика Флип: Поддршка
- Wi-Fi Растојание: 30 метри во отворен простор
- Wi-Fi Фреквенција: 2.4 ~ 2.4835GHz
- Мобилен уред оперативен систем: iOS 6.1 или погоре, Андроид 4.0 или погоре
- Wi-Fi Функции: пренос на слики, Долга низа контрола, систем амбиент, Фото албум синхронизација и споделување на
- Безжичен режим: Директен
- Безжична трансакцијата: IEEE 802.11b / g / n
- Батерија: Заменливи Li-ion батерија 1,050mAh / 3.7V 3.885Wh
- Мени Јазик: англиски /Упростен кинески / традиционален кинески / руски / француски / шпански / италијански / германски
- Водоотпорно куќиште Длабочина: 50 метри
- Далечински управувач Фреквенција: 2.4GHz
- Далечински управувач Водоотпорна: 6 метри
- Безжичен далечински Растојание: 15 метри во отворен простор
- Димензии: (. Приближно) 57 x 44 x 28.5mm
- Тежина: 85g (Исклучени водоотпорен случај)

Пакет Содржина:
- AT200 Водоотпорен Спорт HD камера
- Далечински управувач
- USB тарифирање кабел
- AC адаптер (100 ~ 240V, 50 / 60Hz, 5V / 1A)
- Упатство за корисникот
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.