Skip to Store Area:

BeboXX.com

Велосипеди алуминиум кормило планината за GoPro

Повеќе пати е видено

Велосипеди алуминиум кормило планината за GoPro

SKU:  0000939


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 11,31

Брзи Преглед

Велосипеди алуминиум кормило планината за GoPro

Short URL:  http://beboxx.com/CRa

* Задолжителни полиња

€ 11,31
Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката- Одговара 9/8 "до 1 1/4" (28,6 mm до 31,8 мм) handlebars.
- Изработени од 100% ЦПУ машински алуминиум, само отстрани двете вклучени завртки со вклучени хексадецимален.
- Лесно отстранување на GoPro со стандардни GoPro завртка, без хексадецимален клучни потребни како и другите месеци.
- Велики за брзо префрлување помеѓу месеци.
- Прецизност дизајн елиминира заеднички вибрации и тресење гледа во пластични држачи.

Исто така можете да бидете заинтересирани за следниве производи

Велосипеди алуминиум кормило Стандардна планината за GoPro

Велосипеди алуминиум кормило Стандардна планината за GoPro
€ 7,54
       
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.