Skip to Store Area:

BeboXX.com

Dual SIM картичка за iPhone 4/4S со Назад дело

Повеќе пати е видено

Dual SIM картичка за iPhone 4/4S со Назад дело

SKU:  0000869


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 13,57

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

Сега можете да користите 2 SIM картички за iPhone 4/4S со овој Dual SIM картичка!

Со овој двоен СМС, повеќе не сте да се расправаме со вашата мрежа проблеми кога ќе се патува од една земја во друга земја.

Short URL:  http://beboxx.com/CN2


- Две броеви може да се користи
- Две број може да биде вклучен
- IPhone ќе биде прикажан на апликација по успешно инсталирање
- Стартување на апликација да се префрлате помеѓу SIM картички
- Поддршка GSM и 3G-USIM SIM картичка

Исто така можете да бидете заинтересирани за следниве производи

Морска ѕвезда Музика перница

Морска ѕвезда Музика перница
€ 10,55

USB Mobile Октопод

USB Mobile Октопод
€ 9,04

Супер SIM 16 во 1 читач на SIM картичката и Писател

Супер SIM 16 во 1 читач на SIM картичката и Писател
€ 18,84

iPhone држач фан

iPhone држач фан
€ 7,54

PhonexPhone мирување

PhonexPhone мирување
€ 24,87
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.