Skip to Store Area:

BeboXX.com

Универзална 3-во-едно клип на леќа сет за Smart Телефон

Повеќе пати е видено

Универзална 3-во-едно клип на леќа сет за Smart Телефон

SKU:  0000917


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 22,61

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

Овој лесен клип професионални монтажни камерата Постави е компатибилен за повеќето од популарните мобилни телефони и таблети.
Со мобилни Супер широк агол на објективот 0.4X, Проширете агол на гледање од страна мајчин 4X, Максимален агол 140 степен. Ви овозможува да се слика на големи се движи, како група на луѓе, згради и пејзажи. Со мобилни риба око леќа, можете да видите на сликата со опсег од 180 степени од правото на левата страна на вашиот телефон. Со макро леќа, може да се земе слика на мал објект речиси во деталите. Сега можете да уживате нереални Висок квалитет на технички слика ефект на слики.

Short URL:  http://beboxx.com/CQk


- Универзална 3-во-едно клип на леќа сет за паметни телефони (супер широк агол 0.4X + Марко + Fisheye леќа)
- Широкоаголен објектив - со широк 0.4X што е одлично за кога ви треба дополнителна дека видно поле, приближно двојно од нормалниот iPhone
- Fisheye објектив - доловува околу 180 степен поле-на-поглед и произведува некои впечатливи слики
- Макро објектив - Неверојатно Фокусно растојание од 1/2 "(13mm) за некои неверојатни 10х Марко снимки
- Без vignetting и темно круг
- Нано висок проницаемост, ниска рефлексија облога техника
- Прецизни направена со топ-одделение алуминиум
- На блиц светлина ќе бидат блокирани кога објективот е во употреба
- Работа на повеќето тип на мобилни телефони и таблети (се очекува леќите на камерата се поголеми од 13mm дијаметар.)
- Нема дополнителни софтвер и техника се бара
- Лесен за носење, лесен

Исто така можете да бидете заинтересирани за следниве производи

10 во 1 тарифирање кабел + автомобили полнач

10 во 1 тарифирање кабел + автомобили полнач
€ 10,55

20 Совети Professioal алатката Постави

20 Совети Professioal алатката Постави
€ 12,06

USB Мини Cookie читач на картички

USB Мини Cookie читач на картички
€ 7,54

USB Card Reader + Полнење Кит

USB Card Reader + Полнење Кит
€ 9,80

Банана Bluetooth слушалки

Банана Bluetooth слушалки
€ 18,09
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.