Skip to Store Area:

BeboXX.com

6 Port USB полнач

6 Port USB полнач

SKU:  0000920


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 17,34

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

6 Port USB полнач

Short URL:  http://beboxx.com/CQp


- Висока излезна струја: 4000mA (4А).
- Директно полнење за iPhone, iPad, iPod, Android телефон, таблет компјутер ...
- Употреба во повеќе од 150 земји 3 видови приклучок за Северна Америка, Европа, Австралија и други земји.
- Краток спој заштита
- Мулти-напон 100-240V AC / DC префрлување
- Индикатор за сина LED
- Димензии: 104 x 72 x 29mm (прибл.)
- Тежина: 145g

Исто така можете да бидете заинтересирани за следниве производи

10 Port USB полнач

10 Port USB полнач
€ 19,60
       
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.