Skip to Store Area:

BeboXX.com

iPhone 6 Ултра-тенок слајд-out Bluetooth тастатура задно осветлување

Повеќе пати е видено

iPhone 6 Ултра-тенок слајд-out Bluetooth тастатура задно осветлување

SKU:  0013168


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 26,38

Брзи Преглед

iPhone 6 Ултра-тенок слајд-out Bluetooth тастатура задно осветлување заштитни слајд-out тешко случај за вашиот iPhone 6 со тастатура вградена. Случај нуди висок заштита за вашиот iPhone 6 Се одликува со тенок, совршено се вклопуваат и стилски дизајн. По поврзете со iPhone 6, притиснете било кое копче за да го вклучите осветлување, повеќе од 10 секунди, без било кое коп притискање на зборови, осветлување да се исклучи автоматски. Ова е со Bluetooth тастатура. Своите преносни и мали дизајн може да се користи за патување, училиште, или било која друга работна околина со Bluetooth-от за iPhone 6.

Short URL:  http://beboxx.com/Sy2

* Задолжителни полиња

€ 26,38
Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката- Совршена комбинација за iPhone 6
- Тастатура осветлување
- Користете на iPhone 6 во различни позиции.
- Можете да ги користите оваа тастатура со повеќето уред кој има Bluetooth
- Вграден Li-ion батерија, микро USB порт за полнење
- Боја LED индикација за работа статусот
- Вграден во интелигентна моќ управување со софтвер за конзервација на енергија
- Лизгачки тастатурата може да се завртува исправена
- Одвоив случај со Bluetooth тастатура

Спецификации:
- Bluetooth Верзија: Bluetooth v3.0
- Операција Напон: 3.7V
- Батерија: Li-ion батерија
- Димензии: 140 x 69 x 15mm
- Тежина: 96g

Исто така можете да бидете заинтересирани за следниве производи

Ретроспективи Калкулатор iPhone случај

Ретроспективи Калкулатор iPhone случај
€ 18,84

iPlay пијано

iPlay пијано
€ 74,62

MSI FS320 Bluetooth предавател за аудио

MSI FS320 Bluetooth предавател за аудио
€ 30,15

Дизни Док Хадсон USB-пошта сигнализација

Дизни Док Хадсон USB-пошта сигнализација
€ 28,64

iPhone Замена батерии

iPhone Замена батерии
€ 15,07
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.