Skip to Store Area:

BeboXX.com

10 Port USB полнач

10 Port USB полнач

SKU:  0000918


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 19,60

Брзи Преглед

10 Port USB полнач за власт од страна на SMART IC, авто идентификуваат уред, зголеми брзината на полнење, полнење до 10 USB-придвижуван уреди во исто време.

Short URL:  http://beboxx.com/CQm

* Задолжителни полиња

€ 19,60
Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката- Најмасовниот SMART IC, полнач опремен со 10 порти кои автоматски да се идентификуваат вашите уреди, и да се зголеми брзината на полнење
- Макс. излез за еден USB порт: 5V / 3.5A
- Поддршка мулти-излез на струја, 3.5A x 2, 2.4a x 3, 1.5A x 2 и 1.0A x 3
- Поддршка 1-10 USB опрема задолжен истовремено.
- On / Off прекинувач.
- Наплаќаат до 10 различни уреди (iPhone / iPad / паметен телефон / таблета / DC / MP3 / MP4 / PSP и други помагала) одеднаш
- Димензии: 140 x 85 x 35 mm (прибл.)
- Тежина: 210g

Исто така можете да бидете заинтересирани за следниве производи

USB Плазма ѕвезда

USB Плазма ѕвезда
€ 12,81

USB Hulk Smash Батон

USB Hulk Smash Батон
€ 18,09

USB Џојстик

USB Џојстик
€ 20,35

USB компјутер Далечински управувач

USB компјутер Далечински управувач
€ 13,57

Хамбургер USB Потоплите подлогата

Хамбургер USB Потоплите подлогата
€ 10,55
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.