Skip to Store Area:

BeboXX.com

12 Port USB полнач

12 Port USB полнач

SKU:  0000925


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

US$ 28,00

Брзи Преглед

12 Port USB полнач за власт од страна на SMART IC, авто идентификуваат уред, зголеми брзината на полнење, полнење до 12 USB-придвижуван уреди во исто време.

Short URL:  http://beboxx.com/CQu

* Задолжителни полиња

US$ 28,00
Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката- Најмасовниот SMART IC, полнач опремен со 12 порти кои автоматски да се идентификуваат вашите уреди, и да се зголеми брзината на полнење
- Макс. излез за еден USB порт: 5V / 3.5A
- Поддршка мулти-излез на струја, 3.5A x 4, 2.5A x 4 и 1.5A x 4
- Поддршка 1-12 USB опрема задолжен истовремено.
- Наплаќаат до 12 различни уреди (iPhone / iPad / паметен телефон / таблета / DC / MP3 / MP4 / PSP и други помагала) одеднаш
- Димензии: 170 x 75 x 35 mm (прибл.)
- Тежина: 220g

Исто така можете да бидете заинтересирани за следниве производи

10 Port USB полнач

10 Port USB полнач
US$ 26,00
       
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.