Skip to Store Area:

BeboXX.com

USB Буба автомобили Hub

USB Буба автомобили Hub

SKU:  0007997


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 9,80

Брзи Преглед

USB Буба автомобили Hub им овозможува на корисниците да се поврзете USB уреди преку неговите тркала !!
Корисниците исто така може да се стави своето име картички или мобилен телефон на штандот.
Земете еден и нека се работи за вас на вашата работна маса!

Short URL:  http://beboxx.com/Mk8

* Задолжителни полиња

€ 9,80
Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката- 4 порти центар
- USB 1.1
- LED главата светла
- Назив на имател на картичка / Мобилен телефон носителот
- Plug and Play
- Големина: 148 * 82 * 60mm
- Тежина: 95g

Исто така можете да бидете заинтересирани за следниве производи

USB звучник Тоалетна

USB звучник Тоалетна
€ 9,80

Рајс шпоретот USB звучник

Рајс шпоретот USB звучник
€ 12,06

USB звучник Пиво барел

USB звучник Пиво барел
€ 10,55

USB звучник на Apple

USB звучник на Apple
€ 9,80

Автомобил Фоно адаптер

Автомобил Фоно адаптер
€ 6,78
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.