Skip to Store Area:

BeboXX.com

Dual USB ѕид Plug

Повеќе пати е видено

Dual USB ѕид Plug

SKU:  0000919


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 15,07

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

Dual USB ѕид Plug е AC сад со вграден USB порти кои може да дојде на власт било кој уред кој е способен да се полни преку USB.
Уживаат во удобноста на USB порти вградени во ѕидот.

Short URL:  http://beboxx.com/CQn


- 110-250V AC излез.
- 1000mA-5V напојување преку USB порти.
- Искоренување на clutter- остане уредни и организирани.
- 5-ѕвезда енергетски ефикасен дизајн.
- Автоматски сензорски wattage.
- Дизајниран во соработка со агенциите за безбедност.
- Штекер Три-приклучокот се покриваат повеќе од 150 земји.
- Димензии: 85 x 85 mm
- Тежина: 98g

Исто така можете да бидете заинтересирани за следниве производи

USB звучник НЛО

USB звучник НЛО
€ 11,31

USB 3-во-1 Комбо Hub

USB 3-во-1 Комбо Hub
€ 11,31

7-Port USB Hub Виножито Клип

7-Port USB Hub Виножито Клип
€ 10,55

2-USB Port Hub + PS / 2 + Мини-USB

2-USB Port Hub + PS / 2 + Мини-USB
€ 16,58

USB 2.0 со RS422/RS485 кабел

USB 2.0 со RS422/RS485 кабел
€ 18,09
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.