Skip to Store Area:

BeboXX.com

Сијалица Скриена камера со Ноќенпоглед

Повеќе пати е видено

Сијалица Скриена камера со Ноќенпоглед

SKU:  0000908


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 60,30

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

Вистински работни сијалица со скриена камера, ова сијалица работи само како и секој друг сијалица.
Го завртка во една сијалица емитува и произлегува тоа е енергија од таму.
Скриената камера е она што го прави овој крушка посебни, тоа може да снима нешто сомнително дека сакате да го истражува.
Во моментот кога ќе завртка во сијалицата ќе започне снимање и тоа доаѓа со далечински управувач за прилагодување на параметрите.

Short URL:  http://beboxx.com/CQa


- Движење откривање камера за ноќно гледање.
- Прилагодлив поставувања.
- Контрола Автоматска експозиција (балансот на белата боја и острина)
- Авто-преработи меморија опција.
- LED сијалица (50 Watt еквивалент).
- Вграден микрофон.
- Вграден microSD картичка.
- Одлично видео компресија.

Спецификации:
- Детекција на движење: до 8 метри далечина.
- Вечер визија: до 15 метри оддалеченост.
- Резолуција: 1080 x 720 HD или VGA 640 x 480 по избор.
- Кодирање на владата: H.264 (Standard H.264 видео технологијата за компресија)
- До 7 дена на видео на 32GB microSD картичка, во зависност од движење.
- Моќност порта: E27 стандард крушка штекер.
- Сијалица напон: 110V AC - 250V
- Димензии: 72mm Кол. x 108mm
- Тежина: 120g

Исто така можете да бидете заинтересирани за следниве производи

LED сијалица Прес светлината

LED сијалица Прес светлината
€ 12,06

GU10 да E27 завртки сијалица База Конвертор

GU10 да E27 завртки сијалица База Конвертор
€ 6,03

USB Паметна видео рекордер

USB Паметна видео рекордер
€ 33,92

E27 E22 да завртки сијалица База Конвертор

E27 E22 да завртки сијалица База Конвертор
€ 6,03

Карта сијалица

Карта сијалица
€ 6,78
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.