Skip to Store Area:

BeboXX.com

DIY пајакот Роботот комплет

DIY пајакот Роботот комплет

SKU:  0000916


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 12,06

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

Ова е еден вид на живи DIY пајакот робот со осум мулти-врзани нозе точно се дуплираат одење движење на вистински пајаци.
Постојат два собранието избори за да си ги промените должината на чекор и одењето на пајакот.
Децата може да се доживее на joyance и достигнување со собир, кој може да помогне да се посветам на нивните иновации и интелигенција.

Short URL:  http://beboxx.com/CQj


- Осум мулти-врзани нозе точно се дуплираат одење движење на вистински пајаци.
- Две собранието избори за промена на чекор должина и одењето.
- Формата заедно собранието лепак не е потребно.
- Високо-технолошки производи, забавно и лесно да се соберат.
- Не лепак или боја потребни.
- Најмасовниот 1 x AA 1.5V батерии (не вклучува)
- Конкретно дизајниран да ги елиминираат тешкотиите и фрустрации поврзани со ракување со мали и нежни електронски компоненти.
- Погоден за возраст од 10 години +
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.