Skip to Store Area:

BeboXX.com

Објектив на камерата Календар будилник

Повеќе пати е видено

Објектив на камерата Календар будилник

SKU:  0000915


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 17,34

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

Објектив на камерата Календар будилник

Short URL:  http://beboxx.com/CQh


- Приказ на вечен календар (2000-2099), датум време и недела.
- Термометар, се префрлат меѓу целзиусови и Фаренхајтови степени температура.
- Менување помеѓу 12-час и 24-часовна режими.
- Аларм на акорди / природни звуци.
- Функција на одложување и одбројувањето (времето од 00: 00: 00-23: 59: 59 часа)
- Функција на време музиката благодарност. Музиката благодарност на владата.
- Динамички проекција на обоени ѕвезденото небо придружени со музика ритми.
- Позадинско светло функција.
- Димензии: 100 x 100 x 135 мм (прибл.)
- Тежина: 240g
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.