Skip to Store Area:

BeboXX.com

iPhone 6 Полесни Назад на случај-Црна

iPhone 6 Полесни Назад на случај-Црна

SKU:  0000914-Black


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 15,83

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

Полесни Назад на случај дава вашиот уред стилски цврст изглед, но сепак, тоа не се направи на вашиот уред изгледа несмасна или обемни, поради неговата ова и лесен материјал. Вградена батерија на полнење и може да се полни преку USB. Лесен за употреба!

Short URL:  http://beboxx.com/CQg


- Вграден запалка
- Полнат преку USB
- Слајд за да го запалат
- Пренослив дизајн
- Ексклузивно дизајн
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.