Skip to Store Area:

BeboXX.com

iPhone 6 Полесни Назад на случај

Повеќе пати е видено

iPhone 6 Полесни Назад на случај

SKU:  0000914


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 15,83

Брзи Преглед

Полесни Назад на случај дава вашиот уред стилски цврст изглед, но сепак, тоа не се направи на вашиот уред изгледа несмасна или обемни, поради неговата ова и лесен материјал. Вградена батерија на полнење и може да се полни преку USB. Лесен за употреба!

Short URL:  http://beboxx.com/CQg

* Задолжителни полиња

€ 15,83
Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката- Вграден запалка
- Полнат преку USB
- Слајд за да го запалат
- Пренослив дизајн
- Ексклузивно дизајн

Исто така можете да бидете заинтересирани за следниве производи

USB Паметна видео рекордер

USB Паметна видео рекордер
€ 33,92

USB мини звучник Пингвин

USB мини звучник Пингвин
€ 10,55

BQ-615 Безжични Bluetooth V3.0 претседателот

BQ-615 Безжични Bluetooth V3.0 претседателот
€ 33,92

USB запалка со UV светлината

USB запалка со UV светлината
€ 11,31
 
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.