Skip to Store Area:

BeboXX.com

iPhone држач фан-Бело

Повеќе пати е видено

iPhone држач фан-Бело

SKU:  0000892-White


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 7,54

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

iPhone држач фан

Short URL:  http://beboxx.com/CPs


- Компатибилност со iPhone и iPod Touch 1 низ 4 генерации.
- Прилагодлив ротирачкото лулка ви даде кул чувства од секој агол.
- On / Off копче, лесен за употреба.
- Запомни напојува до 6 часа на редовна набој.
- Брзина на вентилаторот: прибл. 4.000 вртежи во минута
- Димензии: 82 х 29 х 13mm (приближно)
- Тежина: 17g
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.