Skip to Store Area:

BeboXX.com

SEGATOYS HomeStar Star Wars Дарт Вејдер

SEGATOYS HomeStar Star Wars Дарт Вејдер

SKU:  0007858


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 67,08

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

SEGATOYS HomeStar Star Wars Дарт Вејдер е специјална верзија на HomeStar серија во StarWars, може да имате на осветленост МОСТ и Sharpest ѕвезденото небо не само вашиот дом, забава, но исто така паб, бар, ресторан. Не дека само заличи Атрактивна Ѕвездено простор, но Star Wars пратеници, X-крило Тај борец може да се претстави!

Short URL:  http://beboxx.com/Mfr


- На Дарт Вејдер е вклучен проектор, едноставно да се вклучи и прилагодување на проекција леќа
- Број на ѕвезди: приближно 10.000
- Проекција Одалеченост: 10 стапки (околу 2-2.5m)
- Проекција Дијаметар простор: околу 270cm
- Светло ресурси: Висока осветленост Бела LED за да се избегне топлина и да се обезбеди јасна и остра слика.
- Извор на напојување: AA батерија x 4 парчиња.
- Функции: Одлично сегашноста и подароци, дома и во канцеларија забава
- Оригинален од SEGATOYS
- Димензии: 135 x 102 x 135mm (приближно).

Исто така можете да бидете заинтересирани за следниве производи

SEGATOYS HomeStar Star Wars R2D2 EX

SEGATOYS HomeStar Star Wars R2D2 EX
€ 225,36
       
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.