Skip to Store Area:

BeboXX.com

SEGATOYS HomeStar Star Wars R2D2 EX

SEGATOYS HomeStar Star Wars R2D2 EX

SKU:  0006028


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 225,36

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

SEGATOYS HomeStar Star Wars R2D2 EX е специјална верзија на HomeStar серија во StarWars, може да имате на осветленост МОСТ и Sharpest ѕвезденото небо не само вашиот дом, забава, но исто така паб, бар, ресторан. Не дека само заличи Атрактивна Ѕвездено простор, но ѕвездаВојни пратеници, Смртта ѕвезда, ѕвезда Разурнувачот, Милениум сокол, X-крило и Ликови, принцезата Leia, Дарт Вејдер, Stormtrooper, Jedi мајстор, C-3PO може да се претстави!

Short URL:  http://beboxx.com/Jjq


- На R2D2 EX е вклучен 2 проектори, главен и втор
- На врв движење на главата со читање R2D2 звук
- R2D2 може да се зборува во Droid, R2D2 јазик и повеќе
- R2D2 се движи чекор напред за да се прилагоди проекција агол
- 5 пре-продавница на бојата Star Wars ликовите
- 4 парчиња Боја Star Wars Претставници дискови
- Број на ѕвезди: приближно 60.000
- Проекција Одалеченост: 10 стапки (околу 2-2.5m)
- Проекција Дијаметар простор: околу 270cm
- Проекција Агол & Фокус: Фрили Прилагодлив на снимањето агол.
- Светло ресурси: Висока осветленост Бела LED за да се избегне топлина и да се обезбеди јасна и остра слика.
- Извор на напојување: AA батерија x 4 парчиња.
- Оригинален од SEGATOYS
- Димензии: 280 x 210 x 140mm (приближно).

Исто така можете да бидете заинтересирани за следниве производи

SEGATOYS HomeStar Star Wars Дарт Вејдер

SEGATOYS HomeStar Star Wars Дарт Вејдер
€ 67,08
       
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.