Skip to Store Area:

BeboXX.com

USB Буба автомобили Hub-Црвена

USB Буба автомобили Hub-Црвена

SKU:  0007997-Red


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 9,80

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

USB Буба автомобили Hub им овозможува на корисниците да се поврзете USB уреди преку неговите тркала !!
Корисниците исто така може да се стави своето име картички или мобилен телефон на штандот.
Земете еден и нека се работи за вас на вашата работна маса!

Short URL:  http://beboxx.com/Mk8


- 4 порти центар
- USB 1.1
- LED главата светла
- Назив на имател на картичка / Мобилен телефон носителот
- Plug and Play
- Големина: 148 * 82 * 60mm
- Тежина: 95g
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.