Skip to Store Area:

BeboXX.com

USB Flash Drive Булдожер-4GB

USB Flash Drive Булдожер-4GB

SKU:  0000986-4GB


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 12,06

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

USB Булдожер Flash Drive е вградена флеш меморија ви овозможува да ги чувате вашите податоци во движење.

Short URL:  http://beboxx.com/Da3


- Булдожер форма дизајн
- USB 2.0
- Стилски и корисно
- Преносливи и лесно ракување
- Plug and Play
- Поддршка Прозорец 7 / Vista / XP, Linux 2.4, Mac OS X или најновата верзија
- Димензии: 66 x 28 x 72mm (приближно).
- Тежина: 35g
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.