Skip to Store Area:

BeboXX.com

USB Multimedia Keyboard Мини

Повеќе пати е видено

USB Multimedia Keyboard Мини

SKU:  0001382


Испрати на пријател

Бидете првиот преглед го овој производ

Достапност: На лагер.

€ 18,84

Додади Теми во кошничката

Додај во кошничката

Брзи Преглед

USB Multimedia Keyboard Мини

Short URL:  http://beboxx.com/Dqu


Карактеристики и спецификации: - USB/PS2 интерфејс - тенок дизајн само 1.4cm дебели - 86 копчиња на тастатурата, QWERTY распоред - Num Lock, Caps Lock, Scroll Lock индикатор - Подршка на Windows XP, 2000, ME, NT, 98SE, 98 - Димензија: 22,1 x 10,2 x 1.4cm - Тежина: 203g - Должина на кабел: 130cm

Исто така можете да бидете заинтересирани за следниве производи

Продолжен кабел за SATA (1 метар)

Продолжен кабел за SATA (1 метар)
€ 3,01

USB 7 Порт Hub

USB 7 Порт Hub
€ 15,07

USB Flash Drive кученце

USB Flash Drive кученце
€ 12,06

USB Flash Drive Леб

USB Flash Drive Леб
€ 12,06

USB MSN ракетен фрлач

USB MSN ракетен фрлач
€ 36,93
Додади го твојот Тагови:

Додавање на етикети

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник (') за фрази.