Skip to Store Area:

BeboXX.com

3-LED Tail Laser Drita

3-LED Tail Laser Drita

SKU:  0000924


Email nje miku

Të parë për të shqyrtuar këtë produkt

Disponueshmëria: Në aksioneve.

€ 15,07

Add Items të Shporta

Add to Cart

Quick Overview

Drita LED përshtatet lehtësisht për në biçikletë tuaj dhe do t'ju japë siguri shtesë, ndërsa çiklizmit gjatë natës. Mbajtës llambë anë është transparent me atmosferë, e cila mund të shkëlqejë dhe të bëjë çiklizmit më të sigurt dhe të qetë. Ju nuk duhet të shqetësohen për në ditë me shi për karakteristikat e tij i papërshkueshëm nga uji.

Short URL:  http://beboxx.com/CQt


- Drita e pasme është ndërtuar për të përmirësuar sigurinë e hipur natës dhe argëtuese çiklizmit
- Dy linja të lehta në rrugën dërguar nga treguesi lazer për të mbajtur një distancë të sigurt
- Dizajn Laser, energjia ruajtur
- 3 ndezje Mode: ndezje Fast, ndezje Slow, Constant
- 260 & deg; dukshmëri më të gjerë
- Fuqia nga 2 x AAA bateri (nuk përfshihen)
Shto Tags juaj:

ADD TAGS

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme (') për frazat.