Skip to Store Area:

BeboXX.com

Bike alumini timon Mount për GoPro

Views Më shumë

Bike alumini timon Mount për GoPro

SKU:  0000939


Email nje miku

Të parë për të shqyrtuar këtë produkt

Disponueshmëria: Në aksioneve.

€ 11,31

Quick Overview

Bike alumini timon Mount për GoPro

Short URL:  http://beboxx.com/CRa

* Fusha e kërkuar

€ 11,31
Add Items të Shporta

Add to Cart- Përshtatet 9/8 "për 1 1/4" (28,6 mm deri në 31,8 mm) Handlebars.
- Made e 100% CNC machined alumini, vetëm hiqni dy përfshirë Bolts me magji të përfshira.
- Easily hequr GoPro me standarde vidë GoPro, asnjë çelës magji nevojshme si rritet e tjera.
- Great për shkyçje të shpejtë në mes të rritet.
- Dizajn precize eliminon vibracionet e përbashkëta dhe shtrëngimi i parë në rritet plastike.

Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar në produktin e mëposhtme

Bike alumini timon Standard Mount për GoPro

Bike alumini timon Standard Mount për GoPro
€ 7,54
       
Shto Tags juaj:

ADD TAGS

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme (') për frazat.