Skip to Store Area:

BeboXX.com

Universal 3-IN-ONE Clip-On Lens Set për Smart Phone

Views Më shumë

Universal 3-IN-ONE Clip-On Lens Set për Smart Phone

SKU:  0000917


Email nje miku

Të parë për të shqyrtuar këtë produkt

Disponueshmëria: Në aksioneve.

€ 22,61

Add Items të Shporta

Add to Cart

Quick Overview

Kjo Clip Easy profesional Camera ndashëm Lens Set është kompatibil për shumicën e telefonave popullore celular dhe tableta.
Me Mobile Super Wide Lens kënd 0.4X, Expand kënd amtare shikimin nga 4X, kënd maksimale 140 shkallë. Ju lejon të merrni foto të shkon të mëdha, grupi i njerëzve, objekteve dhe peisazhit. Me Mobile Peshku Syri Lens, ju mund të shihni imazhin me varg e 180 gradë nga e djathta në të majtë në telefonin tuaj. Me lente Macro, mund të merren foto të një objekti të vogël gati në detaje. Ju tani mund të gëzojnë joreale me cilësi të lartë efektin teknike imazhin e imazheve.

Short URL:  http://beboxx.com/CQk


- Universal 3-IN-ONE Clip-On Lens Set për Smart Phones (Super Wide Angle 0.4X + Marco + Fisheye Lens)
- Me kënd të gjerë Lens - me të gjerë 0.4X e cila është e madhe për të, kur keni nevojë për atë fushë shtesë e parë, rreth dyfishi i iPhone normale
- Fisheye Lens - kap rreth një fushë-e-pamje 180 gradë dhe prodhon disa imazhe në grevë
- Lens Macro - Incredible distance fokale e 1/2 "(13mm) për disa mahnitshme 10x shtëna Marco
- Pa vignetting dhe rrethit të errët
- Nano depërtueshmëri të lartë, reflektim të ulët teknikë veshja
- Precision hartuar me alumin të lartë-grade
- Flash Drita do të bllokohet kur lente është në përdorim
- Puna në shumicën e tipit të telefonave celularë dhe tableta (presin lente kamera janë më të mëdha se 13mm diametër.)
- Nuk software shtesë dhe teknikë janë të nevojshme
- Easy për të kryer, i përshtatshëm

Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar në produktin e mëposhtme

10 në 1 tarifimit + Cable Car ngarkues

10 në 1 tarifimit + Cable Car ngarkues
€ 10,55

20 Këshilla Tool Professioal Set

20 Këshilla Tool Professioal Set
€ 12,06

Cookie Card Reader USB Mini

Cookie Card Reader USB Mini
€ 7,54

Reader USB Card + tarifimit Kit

Reader USB Card + tarifimit Kit
€ 9,80

Banana kufje Bluetooth

Banana kufje Bluetooth
€ 18,09
Shto Tags juaj:

ADD TAGS

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme (') për frazat.