Skip to Store Area:

BeboXX.com

USB Kasetash Tape për të MP3 Converter

Views Më shumë

USB Kasetash Tape për të MP3 Converter

SKU:  0000923


Email nje miku

Të parë për të shqyrtuar këtë produkt

Disponueshmëria: Në aksioneve.

€ 26,38

Add Items të Shporta

Add to Cart

Quick Overview

Ju lehtë mund të konvertohet kasetë tuaj të vjetër në MP3 pa një kompjuter dhe automatike ndarje çdo këngë e kasetë, ju vetëm duhet të plug një USB flash drive mbi pastaj shtypni "rekord" button, pajisja do të konvertohet gjitha muzikë në kasetë në flash usb tuaj përzënë në mp3 format automatikisht. Ju gjithashtu mund rishikim mbi atë, ose vetëm vënë USB flash drive në vend tjetër (kompjuter, Gjuha portativ, etj) për të luajtur muzikë të regjistruar.

Short URL:  http://beboxx.com/CQs


- Konverton koleksionin tuaj të çmuar kasetë për MP3 të pavarur, nuk ka kompjuter e nevojshme
- Konverton muzikë plotë kasetë për fotografi MP3 nga ndarja automatike çdo këngë
- Plug dhe të luajë
- Me Playback, mund të kontrolloni muzikë të regjistruar në pajisjen direkt
- Bateri fleksibile ose usb powered operacion
- Dizajn kompakt dhe i lëvizshëm
- Mund të përdoret si lojtar personale kasetë
- Me auto-kundërt funksionit

Specifikimet:
- Interface: USB Flash Drive
- Format Regjistrimi: MP3
- Furnizim me energji elektrike: USB ose 2 x bateri AA (nuk përfshihen)
- Audio Channel: Stereo L / R
- Bit Rate: 128kbps
- Dimensioni: 115 x 34 x 95mm
- Pesha: 154g

Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar në produktin e mëposhtme

Arduino Ethernet Mburoja me microSD

Arduino Ethernet Mburoja me microSD
€ 21,10
       
Shto Tags juaj:

ADD TAGS

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme (') për frazat.