Skip to Store Area:

BeboXX.com

AT200 papërshkueshëm nga uji Sport HD Kamera

AT200 papërshkueshëm nga uji Sport HD Kamera

SKU:  0000911


Email nje miku

Të parë për të shqyrtuar këtë produkt

Disponueshmëria: Në aksioneve.

€ 97,98

Quick Overview

AT200 papërshkueshëm nga uji Sport HD Kamera

Short URL:  http://beboxx.com/CQd

* Fusha e kërkuar

€ 97,98
Add Items të Shporta

Add to Cart- Sensor: 5 Mega CMOS sensor
- Lens: 6G + IR F = 1.6
- Lens Angle: 170 & deg;
- Rezoluta Video: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 60fps, 1280x720 @ 30fps
- Picture Size: 10M, 8 milion, 6M, 3M, 2M, VGA
- Video Format: MOV H.264
- Format Picture: JPG
- Memory: 4GB ~ 32GB SD mikro (HD) klasa 6 më lartë
- Audio: Built-në MIC / Kryetari
- USB Port: USB 2.0
- Screen: 1.5 "TFT
- Seamless Loop Record: Perkujtimore minuta 1/3/5
- HDMI Output: prodhimi në kohë reale
- White Bilanci: Mbështetje
- EV: Mbështetje
- Shot Capture: Mbështetje për kamera dhe kontrollin e largët
- Shot vazhdueshëm: Mbështetje
- CAM PC: Mbështetje
- Image Flip: Mbështetje
- Wi-Fi Largësia: 30 metra në hapësirë ​​të hapur
- Wi-Fi Frekuenca: 2.4 ~ 2.4835GHz
- Mobile Device OS: iOS 6.1 ose më lart, Android 4.0 ose më lart
- Wi-Fi Funksionet: transferimit Image, kontrollit Long-varg, vendosjen e Sistemit, Foto album sync dhe shkëmbejë
- Mode Wireless: Direct
- Transaction Wireless: 802.11b IEEE / g / n
- Bateria: bateri i zë vendin Li-ion 1,050mAh / 3.7V 3.885Wh
- Menu Language: English /Kineze e thjeshtuar / tradicionale kineze / Russian / frëngjisht / Spanish / Italisht / Gjermanisht
- I papërshkueshëm nga uji Rasti Thellësia: 50 metra
- Remote Controller Frekuenca: 2.4GHz
- Kontrolluesi Remote papërshkueshëm nga uji: 6 metra
- Wireless Remote Largësia: 15 metra në hapësirë ​​të hapur
- Dimensioni: (. Përafërsisht) 57 x 44 x 28.5mm
- Pesha: 85g (Përjashtuar rasti i papërshkueshëm nga uji)

Paketa Përmbajtja:
- AT200 papërshkueshëm nga uji Sport HD Kamera
- Kontrolli Remote
- Cable USB tarifimit
- AC Adapter (100 ~ 240V, 50 / 60Hz, 5V / 1A)
- Doracaku i përdorimit
Shto Tags juaj:

ADD TAGS

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme (') për frazat.