Skip to Store Area:

BeboXX.com

DIY Spider Robot Kit

DIY Spider Robot Kit

SKU:  0000916


Email nje miku

Të parë për të shqyrtuar këtë produkt

Disponueshmëria: Në aksioneve.

€ 12,06

Add Items të Shporta

Add to Cart

Quick Overview

Ky është një lloj i gjallë robot DIY merimangë me tetë këmbë multi-jointed saktë kopjuar lëvizjen në këmbë e merimangat vërtetë.
Ka dy zgjedhje kuvendit për ju për të ndryshuar gjatësinë hap i madh dhe ecje e marimangës.
Fëmijët mund të përjetojnë JOYANCE dhe arritje me kuvendin e cila mund të ndihmojë për të kultivuar risi e tyre dhe të zbulimit.

Short URL:  http://beboxx.com/CQj


- Tetë këmbët multi-jointed saktë kopjuar lëvizjen në këmbë e merimangat vërtetë.
- Dy zgjedhje kuvendit për të ndryshuar gjatësinë hap i madh dhe ecje.
- Shape së bashku jo kuvendi-zam nevojshme.
- Produkt i teknologjisë së lartë, zbavitëse dhe të lehtë për të mbledhur.
- Nuk ka ngjitës apo bojë e nevojshme.
- Powered by 1 x bateri 1.5V AA (nuk përfshihen)
- Projektuar posaçërisht për të eliminuar vështirësitë dhe frustrimet që lidhen me trajtimin e komponenteve të vogla dhe delikate elektronike.
- I përshtatshëm për moshat 10 vjet +
Shto Tags juaj:

ADD TAGS

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme (') për frazat.