Skip to Store Area:

BeboXX.com

iPhone 6 ultra-hollë Slide-out Bluetooth Backlight Keyboard-Bardhë

iPhone 6 ultra-hollë Slide-out Bluetooth Backlight Keyboard-Bardhë

SKU:  0013168-White


Email nje miku

Të parë për të shqyrtuar këtë produkt

Disponueshmëria: Në aksioneve.

€ 26,38

Add Items të Shporta

Add to Cart

Quick Overview

iPhone 6 ultra-hollë Slide-out Bluetooth Backlight Keyboard mbrojtëse rast vështirë Slide-out për iPhone tuaj 6 me tastierë ndërtuar-në. Rasti ofron mbrojtje të lartë për iPhone tuaj 6. Ajo përmban një dizajn të pakta, të përkryer i përshtatet dhe me stil. Pas lidheni me iPhone 6, shtyp çdo të rëndësishme mund të kthehet në backlight, më shumë se 10 sekonda, pa anykey shtypin e fjalëve, backlight jetë mbyllje automatike. Kjo është një i aktivizuar Bluetooth keyboard. Hartimin e saj portativ dhe i vogël mund të përdoret për të udhëtimit, në shkollë, ose çdo mjedis tjetër duke punuar me një Bluetooth enabled iPhone 6.

Short URL:  http://beboxx.com/Sy2


- Kombinim Perfect për iPhone 6
- Backlight Keyboard
- Përdor iPhone 6 në një shumëllojshmëri të pozicioneve.
- Ju mund të përdorni këtë tastierë me më pajisje që kanë Bluetooth
- Built-në bateri Li-Ion, akuzuar Micro USB portit
- Color LED për të punuar tregues statusit
- E ndërtuar në fuqi inteligjente menaxhuar software për ruajtjen e energjisë
- Rrëshqitje tastierë mund tilts drejtë
- Rasti ndashëm me tastierë Bluetooth

Specifikimet:
- Bluetooth Version: v3.0 Bluetooth
- Voltage Operacioni: 3.7V
- Bateria: Rechargeable Li-ion
- Dimensioni: 140 x 69 x 15mm
- Pesha: 96g
Shto Tags juaj:

ADD TAGS

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme (') për frazat.