Skip to Store Area:

BeboXX.com

Fan iPhone Dock-E bardhë

Views Më shumë

Fan iPhone Dock-E bardhë

SKU:  0000892-White


Email nje miku

Të parë për të shqyrtuar këtë produkt

Disponueshmëria: Në aksioneve.

€ 7,54

Add Items të Shporta

Add to Cart

Quick Overview

Fan iPhone Dock

Short URL:  http://beboxx.com/CPs


- Compatible me iPhone dhe iPod Touch 1 deri 4 breza.
- Adjustable djepi rradhës të ju japin ndjenja të ftohtë nga çdo kënd.
- On / Off button, lehtë për t'u përdorur.
- Qëndro i mundësuar për deri në 6 orë në një pagesë të plotë.
- Speed ​​Fan: Afërsisht. 4,000 rpm
- Dimension: 82 x 29 x 13mm (afërsisht)
- Pesha: 17g
Shto Tags juaj:

ADD TAGS

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme (') për frazat.