Skip to Store Area:

BeboXX.com

Llambë të Lehta Kamera fshehur me Night Vision

Views Më shumë

Llambë të Lehta Kamera fshehur me Night Vision

SKU:  0000908


Email nje miku

Të parë për të shqyrtuar këtë produkt

Disponueshmëria: Në aksioneve.

€ 60,30

Add Items të Shporta

Add to Cart

Quick Overview

Dritë Real punës llambë me kamerë të fshehur, kjo llambë të lehta punon vetëm si çdo llambë dritën.
Ju vidhos atë në një gropë të lehta llambë dhe kjo rrjedh se është energji nga atje.
Kamera e fshehur është ajo që e bën këtë të veçantë llambë, ajo mund të regjistrojnë çdo gjë të dyshimtë që ju dëshironi për të hetuar.
Në momentin që ju vidhos në llambë ajo fillon regjistrimi dhe ajo vjen me një telekomandë për të rregulluar parametrat.

Short URL:  http://beboxx.com/CQa


- Motion zbulimin kamera me vegim nate.
- settings rregullueshme.
- Kontrolli i ekspozimit Auto (bilanci i bardhë dhe mprehtësi)
- Opsion kujtesës Auto-rishkruaj.
- LED llambë (50 Watt ekuivalente).
- Built-në mikrofon.
- Built-në microSD card slot.
- Excellent video compression.

Specifikimet:
- Zbulimin Motion: deri në 8 metër distancë.
- Vizioni Night: deri në 15 metër distancë.
- Rezoluta: HD 1080 x 720 ose VGA 640 x 480 selectable.
- Mënyra Encoding: H.264 (Standard H.264 teknologjisë video compression)
- Deri në 7 ditë të video në 32GB microSD card, në varësi të lëvizje.
- Port Fuqia: E27 fole standarde llambë.
- Tension llambë: AC 110V - 250V
- Përmasat: 72mm dia. x 108mm
- Pesha: 120g

Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar në produktin e mëposhtme

Llambë Light LED Light Press

Llambë Light LED Light Press
€ 12,06

GU10 të E27 Light Converter vidë llambë Base

GU10 të E27 Light Converter vidë llambë Base
€ 6,03

Video Recorder USB Smart

Video Recorder USB Smart
€ 33,92

E27 E22 vidë të Light Base llambë Converter

E27 E22 vidë të Light Base llambë Converter
€ 6,03

Llambë Card Light

Llambë Card Light
€ 6,78
Shto Tags juaj:

ADD TAGS

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme (') për frazat.