Skip to Store Area:

BeboXX.com

USB Hub Beetle Car-Bardhë

USB Hub Beetle Car-Bardhë

SKU:  0007997-White


Email nje miku

Të parë për të shqyrtuar këtë produkt

Disponueshmëria: Në aksioneve.

€ 9,80

Add Items të Shporta

Add to Cart

Quick Overview

USB Beetle Car Hub lejon përdoruesit për të lidhur pajisjet USB me anë të rrotave të saj !!
Përdoruesit gjithashtu mund të vënë kartat e tyre emrin ose telefon celular në podium.
Merrni një dhe le të punojnë për ju në tavolinën tuaj!

Short URL:  http://beboxx.com/Mk8


- 4 porte shpërndarës
- USB 1.1
- kreu dritat LED
- Kartë Emri mbajtës / mbajtës telefon celular
- Plug dhe të luajë
- Size: 148 * 82 * 60mm
- Pesha: 95g
Shto Tags juaj:

ADD TAGS

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme (') për frazat.