Skip to Store Area:

BeboXX.com

USB Flash Drive Buldozer

USB Flash Drive Buldozer

SKU:  0000986


Email nje miku

Të parë për të shqyrtuar këtë produkt

Disponueshmëria: Në aksioneve.

€ 12,06

Quick Overview

USB Flash Drive Buldozer është ndërtuar në flash memorie ju lejon të ruani të dhënat tuaja të shkojnë.

Short URL:  http://beboxx.com/Da3

* Fusha e kërkuar

€ 12,06
Add Items të Shporta

Add to Cart- Dizajn formë Buldozer
- USB 2.0
- Stylish dhe të dobishme
- Operacion Portable dhe të lehtë
- Plug dhe të luajë
- Mbështetja Window 7 / Vista / XP, Linux 2.4, MAC OS X, ose versionin më të fundit
- Dimensioni: 66 x 28 x 72mm (përafërsisht.)
- Pesha: 35g
Shto Tags juaj:

ADD TAGS

Përdorin hapësira të veçanta tags. Përdorimi Kuotat e vetme (') për frazat.